Neatkarīga gāzes apkure

6 gāzes baloni ar tilpumu – 79 litri, kas atrodas pie jūsu mājām

Saņemt piedāvājumu

Gāzes padevei nav nepieciešams elektrotīkla pievads un sarežģīti projekta apstiprinājumi.

Telefona numurs saziņai +371 25127979
Vai varu apsildīt māju ar gāzes balonu?
Apkure vēl nekad nav bijusi tik vienkārša!
Individuāla gāzes balonu apkure savrupmājā ir laba alternatīva gadījumos, kad nav iespējams pieslēgties elektrotīklam. Apkures izmaksas, izmantojot gāzi, ir daudz zemākas nekā apkures izmaksas, izmantojot elektrību, cieto kurināmo un dīzeļdegvielu. Sistēmas siltuma jauda ir pietiekama, lai apsildītu māju un uzsildītu pietiekami daudz ūdens. Lauku mājas vai vasarnīcas autonomu gāzes apkuri ir iespējams īstenot vienkāršā veidā.

Par produktu

Neatkarīgā gāzes apkure ir komplekts, kas sastāv no kompakta, viegli uzstādāma, āra skapja ar stingru, pulverkrāsotu nerūsējošā tērauda pārklājumu, kas aizņem ļoti maz vietas un lieliski iederēsies jūsu ēkas fasādē, un sešiem gāzes baloniem, kas tiek uzstādīti ārā, skapja zonā.

Izmantojot sistēmā vairāk nekā vienu gāzes balonu, var palielināt laiku starp degvielas uzpildes reizēm. Šim nolūkam tiek izmantots īpašs divviru kolektors, kas sadala cilindru jaudu divās grupās: galvenajā cilindrā un rezerves cilindrā.

Gāzes katlam nav sarežģīti atrast vietu, jo ierīce ir kompakta izmēra. Pietiek ar nelielu telpu katlu telpā vai palīgtelpā.

Jūs varat izvairīties no nepieciešamības sakraut malku pagalmā vai sārņus un slaucīt pelnus. Jūs varat pavadīt vairāk laika kopā ar ģimeni.

Iegādājoties sistēmu, jūs kļūstat pilntiesīgs īpašnieks neatkarīgi no abonēšanas maksas.

Pilnīgi droši!
Sistēma efektīvi un ekonomiski patērē degvielu.
Vadība ar viedtālruni no jebkuras vietas pasaulē
Konfigurējams SMS paziņojums, kad gāzes daudzums samazinās
Ātra un vienkārša uzstādīšana (1-2 dienas)
Latvijas ziemas apstākļiem pielāgotas sistēmas
Klusa darbība
Tīra ekspluatācija

Gāzes apkures sistēma ir optimāla izvēle

Piemērots visu veidu privātmājām un apkures sistēmām. Vai man tas derēs?
Vecākas mājas
Vecākas mājas un renovētas mājas
Jaunbūves
Radiatoru apkure
Apsildāmās grīdas

Autonomas gāzes sistēmas iegāde

Zemo izmaksu mājas gāzes pieslēgums
01
Padomi
Detalizēta informācija un atbildes uz jautājumiem par gāzes apkuri
02
Iegāde
Preces tiks piegādātas 3-15 dienu laikā
03
Uzstādīšana
Mēs uzstādīsim ierīci 1-2 dienu laikā
04
Tehniskā apkope
Mēs sniedzam tehniskās apkopes pakalpojumus gan garantijas, gan pēcgarantijas periodā.
05
Nepārtraukta gāzes piegāde
Līgums ar mūsu partneriem par nepārtrauktu gāzes piegādi jūsu ierīcei.

Gāzes apkures komplekti

Gāzes apkures komplekts
Propāna gāzes skapis
560 €
Kabīne izgatavota no cinkota tērauda, pārklāta ar pulverkrāsu. Gāzes skapja izmēri: platums - 1 m; augstums - 1 m 20 cm; dziļums - 0,80 m.
Pasūtīt
Gāzes apkures komplekts
Budget
2 300 €
Gāzes kondensācijas katls ar slēgtu sadegšanas kameru. Propāna gāzes skapis sešiem baloniem ar manuālu pārslēgšanu, skursteņu sistēma.
Pasūtīt
Gāzes apkures komplekts
Comfort
2 800 €
Gāzes kondensācijas katls ar slēgtu sadegšanas kameru. Propāna gāzes skapis sešiem baloniem ar automātisku pārslēgšanos, skursteņu sistēma.
Pasūtīt
Gāzes apkures komplekts
GSM
3 300 €
Kondensācijas tipa gāzes katls ar slēgtu sadegšanas kameru. Propāna gāzes skapis sešiem baloniem ar manuālu pārslēgšanu, skursteņu sistēma, GSM signalizācijas sistēma.
Pasūtīt
Iepirkties veikalā

Par uzņēmumu

SIA "BAUPRO.LV" dibināta 2018. gadā. Galvenais birojs atrodas Rīgā, Latvijā, Valmieras ielā 31B. Uzņēmums nodarbojas ar gāzes apkures iekārtu tirdzniecību un uzstādīšanu visā Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Mēs piedāvājam gāzes iekārtu projektēšanu, apkopi, remontu, atjaunošanu vai pilnīgu nomaiņu. Mūsu speciālisti ir apmācīti un sertificēti BOSCH, BUDERUS, VIESMANN pārstāvniecībā, viņiem ir tiesības uzstādīt, apkalpot un veikt garantijas darbus.
Mūsu piedāvātos produktus var apskatīt šeit
Jautājums / Atbilde
Kam ir piemērota gāzes balonu apkures sistēma?
Sašķidrinātās naftas gāzes balonus var izmantot privātmāju un brīvdienu māju neatkarīgai apkurei. Apkures sistēmai ir pievienoti seši 79 litru gāzes baloni. Sistēma ir viegli lietojama un pārvaldāma, videi draudzīga, to var uzstādīt jebkurā laikā, tā nodrošina ātru karstā ūdens uzsildīšanu un iespēju gatavot ēdienu uz gāzes plīts, un to var uzstādīt jebkurā vietā Latvijā. Jūs varat pāriet uz autonomu apkures sistēmu ar gāzes baloniem gan tad, ja jums iepriekš nav bijis gāzes tīkla pieslēguma, gan tad, ja iepriekš esat izmantojis dīzeļdegvielu vai citus siltuma avotus. Gāzes balona apkures sistēmas pieslēgšanai nav nepieciešamas papildu caurules vai citi iekšdarbi mājā.
Kā zināt, kad ir pienācis laiks mainīt gāzes balonus sistēmā?
Gāzes balonu apkures sistēma ir aprīkota ar pārslēgšanas vārstu, pie kura piestiprināts indikators, kas norāda, ar kuriem gāzes baloniem sistēma pašlaik darbojas (ar galvenajiem vai rezerves). Sākotnēji sistēma darbojas ar trim galvenajiem baloniem, bet, kad galvenajos gāzes balonos beidzas gāze, uzstādītā automatizācijas sistēma automātiski pārslēdzas uz rezerves gāzes baloniem, ja nav pieejama automatizācija, tas jādara manuāli.
Cik stabila ir gāzes balonu apkures sistēma, ja ārā ir zema temperatūra?
Gāzes balonu apkures sistēma izmanto balonus ar tīru propānu. Tīrs propāns vienmērīgi iztvaiko temperatūrā līdz -40°C. Tāpēc jūsu gāzes balonu apkures sistēma darbosies stabili pat pie ļoti zemas āra temperatūras.
Vai man ir nepieciešams projekts gāzes katla uzstādīšanai?
Saskaņā ar spēkā esošajiem Latvijas Republikas būvnormatīviem pirms montāžas darbu uzsākšanas ir nepieciešams gāzes skapja uzstādīšanas un iekšējo gāzesvadu ierīkošanas projekts. Šis projekts nav jāapstiprina būvvaldei.
Kādi ir gāzes skapja izmēri?
Gāzes skapja izmēri: platums - 1 m; augstums - 1 m 20 cm; dziļums - 0,80 m. Ja vēl neesat mūsu klients, reģistrējieties bezmaksas konsultācijai, un mūsu speciālisti drīzumā aprēķinās projekta izmaksas, kas ietver gāzes skapja uzstādīšanas un pieslēgšanas izmaksas.
Adrese
Valmieras iela 31B, LV-1009, Rīga, Latvija
Tālruņa numurs
+371 25127979
E-pasts
info@baupro.lv